1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Telefon: (0472) 215 79 42

Kalite Ve Güvenin Eseri

Döviz KurlarıSayaç

307142
BugünBugün12
DünDün74
Bu HaftaBu Hafta207
Bu AyBu Ay2410
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar307142
Statistik created: 2021-09-29T04:38:49+08:00


MİSYON

        Biz, inşaat müteahhitliği ve ona bağlı yan sektörlerde;
Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.
Ülkemizin güçlü müteahhitlik sektörü ihtiyacını karşılarken, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar, her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.
Özel karakterde, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

VİZYON

       Atmaca İnşaat, teknik ve ekonomik olarak en son sistemleri kullanan, uluslararası alanda sektörle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların tanıdığı, güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firmadır.
Belirli uzmanlık konularında en iyi olmayı başarmış, sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında da tanınan ve güvenilen bir isimdir.
Bir sonraki işini daha da kaliteli yaparak, sektöründe uzmanlık sahibi olduğu yelpazeyi sürekli genişleterek, ulaştığı düzeyi uluslararası arenaya taşıyarak Türkiye'nin ilk 3, dünyanın ise ilk 100 inşaat firması arasına girmeyi hedeflemektedir.

sommeil-sain.com/zopiclone sommeil-sain.com/zolpidem

Ünlü Sözler

Askin ilk solugu mantigin son solugudur.